O NAS

Każdy, kto zapuka do naszego Gabinetu, otrzyma pomoc. Czasem wystarczy jeden zabieg, innym razem konieczna jest seria 10-20 zabiegów, a bardzo często skuteczność terapii pojawia się dopiero po o wiele dłuższych cyklach (50-60). Za każdym razem oddajemy całą swoją wiedzę i doświadczenie...

KIM JESTEŚMY?

Od wielu lat zgłębiamy aspekty holistycznego podejścia do zdrowia człowieka, nie omijając przy tym żadnej alternatywnej ścieżki. Nasze doświadczenia i kontakt z osobami potrzebującymi pomocy doprowadziły nas do tlenoterapii, która jest jednym z najbardziej kompleksowych rozwiązań dla wszystkich, którzy zmagają się z przewlekłymi schorzeniami, niejednokrotnie obijając się o bezradność medycyny konwencjonalnej.

Doświadczenia w prywatnym kontakcie z komorą hiperbaryczną pozwalają nam również na świadome i pełne zajęcie się również tematem profilaktyki zdrowotnej, utrzymaniem dobrej kondycji organizmu czy też oddziaływaniem na powstrzymanie procesów starzenia się.

- Zapraszamy serdecznie!

Nasze Certyfikaty

NASZA MISJA

Stworzyliśmy miejsce wyjątkowe, gdzie zwyczajny człowiek ma dostęp do technologii dotychczas często kojarzonej jedynie ze światem ludzi bardzo zamożnych, biznesmenów, gwiad estrady czy polityków. My oferujemy to po przystępnej cenie zarówno tym, którzy chcą zatrzymać swoją młodość, jak i potrzebującym dzieciom czy osobom starszym

 • Wspieramy profilaktykę zdrowotną.
 • Wspomagamy leczenie i rehabilitację.
 • Pomagamy sportowcom w osiąganiu jak najlepszych wyników.
 • Promujemy zdrowy styl życia i kulturę wellness.
Film o nas - wkrótce...

DLACZEGO Z NAMI?

Dzielimy się wiedzą o tlenoterapii i zdobywamy nową wiedzę o każdym problemie naszego Klienta. Każdy problem jest rozpatrywany holistycznie, szukamy najlepszych rozwiązań korzystając z najnowszych osiągnięć medycy konwencjonalnej i alternatywnej.

 • Indywidualnie dobieramy minimalną (konieczną) ilość zabiegów.
 • Prowadzimy każdorazowo zapis postępów działania tlenoterapii.
 • Szukamy rozwiązań alternatywnych, które mogę wesprzeć zabiegi.
 • Konsultujemy się z innymi zaprzyjaźnionymi gabinetami.

Nasz cennik jest opracowany na podstawie badania rynku i faktycznych potrzeb Klienta, w połączeniu jednak z kosztami eksploatacji sprzętu oraz prowadzenia Gabinetu. Zapewniamy indywidualne negocjacje ceny przy wykonywaniu większej ilości zabiegów.

 • Cena pojedynczego zabiegu jest jedną z najniższych w Polsce.
 • W cenie zabiegu wliczona jest konsultacja i diagnozowanie problemu.
 • Przy długotrwałej kuracji opłatę całościową możemy rozłozyć na raty.
 • Nasze ceny obejmują również indywidualne wyposażenie Klienta (maska, ...).

Zabiegi prowadzone są w najwyższej jakości komorze hiperbarycznej, która serwisowana jest na bieżąco przez profesjonalnych fachowców z Polski. Nasz sprzęt posiada niezbędne certyfikaty i dopuszczenia zgodnie z dyrektywami UE i Polski.

 • Komora zaprojektowana i wyprodukowana jest przez polskich specjalistów.
 • Komponenty komory i jej podzespoły są produkowane na terenie UE, USA, Izraela oraz Japonii.
 • Komora posiada najwyższej klasy zawory bezpieczeństwa.
 • Ciśnienie wytwarzane w komorze nie przekracza 1.5 ATA, stąd nie jest wymagana obecność lekarza.

OPINIE

Kontakt z klientem jest czymś bardzo ważnym. Ja tego doświadczyłam. W gabinecie mój problem został potraktowany poważnie, czego nie mogę powiedzieć o wcześniejszych konsultacjach. [inne miejsce - przyp. gab.]
Joanna (63 lata)
Szumy w uszach
Sam zabieg w komorze to nie wszystko, ja skorzystałem z porad, jak radzić sobie w późniejszej, wielomiesięcznej rehabilitacji, już bez wsparcia komory. Jest ok., szacunek!!! :-)
Krz. (43 lata)
Złamana kość śródstopia
Życie z komorą stało się po prostu lepsze. Mniej bólu, mniej cierpienia... Ale to nie wszystko: najważniejsze były rozmowy z personelem Gabinetu, dzięki którym zrozumiałam, jak bardzo ważna jest u mnie cierpliwość.
Magda W.
ZZSK
Zanim zaczałem zabiegi w komorze miałem średnio 2-3 napady bólu na tydzień. Teraz, po 20 zabiegach, zdarzają się średnio 2 razy w miesiacu...
Henryk (73 lata)
Rwa kulszowa

REJESTRACJA ONLINE

Zaproponuj termin pierwszej wizyty i czekaj na potwierdzenie telefoniczne.